Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Winge, Sigurd (1909-1970)
Stranden 1957

Radering
Lysmål: 44x83
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -57

Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 6 200