Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Flammer 1961

Fargetresnitt
Lysmål: 42x52
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61

Nummerert nede t.v.: 41/100. Fremmerlid 222.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00