Rumohr, Knut(1916-2002)
Flammer 1961
Fargetresnitt
Lysmål: 42x52
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61
Nummerert nede t.v.: 41/100. Fremmerlid 222.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Fargetresnitt
Lysmål: 42x52
Vurdering