Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Vase 1979

Glass
H: 13 cm
Signert og datert: BM 79

Klart glass med innslag av mørk rosa og grålig glass med metalltråder.
Sprekk inni glasset, produksjonsfeil?

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Tilslag NOK 1 000