Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1979
Glass
H: 13 cm
Signert og datert: BM 79
Klart glass med innslag av mørk rosa og grålig glass med metalltråder.
Sprekk inni glasset, produksjonsfeil?
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 1 000