Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Bolle 1980

Glass
H: 18 cm. Diam.: 23 cm.
Signert og datert: BM 80

Grålig glass med innslag av luftbobler og metalltråder.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 900