Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Bolle 1980
Glass
H: 18 cm. Diam.: 23 cm.
Signert og datert: BM 80
Grålig glass med innslag av luftbobler og metalltråder.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 1 900
Glass
H: 18 cm. Diam.: 23 cm.
Signert og datert: BM 80
Vurdering
NOK 3 000–4 000