Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Koren Bjertnæs, Sverre (1976-)
Komposisjon med figurer

Akvarell på papir
Arket: 66x102
Signert nede t.h.: S Bjertnæs

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000