Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Komposisjon med figurer
Akvarell på papir
Arket: 66x102
Signert nede t.h.: S Bjertnæs
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Akvarell på papir
Arket: 66x102
Signert nede t.h.: S Bjertnæs
Vurdering