Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Komposisjon med figurer

Akvarell på papir
Arket: 66x102
Signert nede t.h.: S Bjertnæs

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000