Bjørlo, Per Inge(1952-)
Tjernobyl Fugl II 1986

Linoleumssnitt
Lysmål: 87x103
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo 1986.

Påtegnet nede t.v.: Linosnitt E.T. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 200–1 500

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000