Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Bleken, Håkon (1929-)
Komposisjon 1994

Akvarell på papir
76x58
Signert og datert nede t.h.: HB 94

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 2 900–3 900 EUR 2 700–3 600

Tilslag NOK 28 000