Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: EW 1929
NOK 35 000–40 000USD 3 400–3 900EUR 3 100–3 600
Olje på lerret
100x80
Olje på lerret
95x124
Signert og datert nede t.v.: Alf Lundeby 1926
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -24.
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: E Othon Friesz 19
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 458x615 mm Motivet: 405x517 mm
Usignert
Olje på lerret
55x56
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli. 16
Olje på lerret
85x75
Signert nede t.h.: A. K.
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli
Olje på lerret
86x71
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -20
Olje på lerret
118x96
Signert og datert nede t.h.: A- Kavli. 18-
Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli- 1926
Olje på plate
33x24
Signert oppe t.v.: Kai Fjell
Olje på lerret
60,5x50,5
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -53.
Olje på lerret
50,5x60
Signert nede t.v.: Weidemann
Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 78-79
Olje og tempera på plate
56x76
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 63.
Olje på plate
42x59
Signert nede på midten: Bendik Riis Datert nede t.h.: 1950
Olje på lerret
117x78,5
Signert nede t.h.: Ekeland
Litografi, lysmål
86x60
Signert nede t.h.: Miró.
Radering trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 282x364 mm Motivet: 143x221 mm
Signert med blyant nede t.h.: Picasso
Linoleumssnitt i farger trykket på tykt gulhvitt papir
Arket: 317x373 mm Motivet: 166x226 mm
Signert nede t.h.: Picasso
Litografi
Arket: 54x43 Lysmål: 40x31,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Litografi, lysmål
54x39,5
Olje på lerret
101x90,5
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til Olav Weidemann. 75"
Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88
Olje på lerret
81x100
Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose -68
Olje på plate
58,5x70
Signert nede t.h.: Knut Rose
Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: Knut Rose
Olje på lerret
146x115
Signert nede t.v.: FW
Olje på lerret
120x150
Signert og datert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen 1998-1999
Olje på lerret
201x77
Signert og datert nede t.h.: Ransve 80
Olje, skjellakk og tjære på lerret og tre
177x137
Signert nede t.h.: K Nupen
Olje på papir og på lerret
92x71
Signert med blyant nede t.h.: K. Nupen
Olje på lerret
160x115
Signert nede t.h.: K. Nupen
Videomaleri på thaisilke
90x129
Signert nede t.h: Marianne Heske
Akryl på plate
102x105
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner 98
Bronse
H: 14 cm B: 36 cm D: 19,5 cm
Signert og datert på plinten: Skule W 1951
Børstet stål
H: 82 cm.
Signert på plinten: S W
Bronse
H: 63 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 2014
Bronse
H: 80 cm.
Signert på plinten: Skule W
Akvarell på papir
76x58
Signert og datert nede t.h.: HB 94
Marmor
H: 55,5 cm
Signert på plinten: KS.
Olje på lerret
115x70
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -2006.
Olje på lerret
18 kvadrater à: 34x34 satt sammen til en helhet: 207x104
Signert nede t.v.: JJ
Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.v.: Blom 11