Heramb, Thore(1916-2014)
Sent på året 1975
Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 75
Påtegnet med tittel og annen datering, antakelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "" Sent på året" 77".
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000