Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Heramb, Thore (1916-2014)
Sent på året 1975

Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 75

Påtegnet med tittel og annen datering, antakelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "" Sent på året" 77".

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 8 000