Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Heramb, Thore (1916-2014)
Utenfor Tourrettes sur Loup, Alpes-Maritimes 1952

Gouache på papir, oppklebet til papp
Lysmål: 48x63
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 52

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 300–1 600 EUR 1 100–1 400

Tilslag NOK 10 000