Heramb, Thore(1916-2014)
Utenfor Tourrettes sur Loup, Alpes-Maritimes 1952
Gouache på papir, oppklebet til papp
Lysmål: 48x63
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 52
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 100–1 400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000