Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med lampe

Fargelitografi,
Lysmål: 50x63,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 166/290

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 16 000