Fjell, Kai(1907-1989)
Menneske
Litografi
Lysmål: 51x66
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 57/60 Variant 6/8
Påtegnet med tittel nede på arket: -Menneske-
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 400