Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Fjell, Kai (1907-1989)
Menneske

Litografi
Lysmål: 51x66
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 57/60 Variant 6/8
Påtegnet med tittel nede på arket: -Menneske-

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 5 400