Riis, Bendik(1911-1988)
Vinteren/Vinderen 1952
Olje på plate
55x46
Signert nede på midten: Bendik Riis
Påtegnet nede t.v.: Vinteren (Vinderen?) 9-september 1952; 19 over C1.7 natt,-
Påtegnet nede t.h.: fine Pris: Kr. 314.-
Påtegnet på baksiden av platen: "Denmark Höstudstilling "Den Frie" 1952".
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 200EUR 2 800–3 800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000