Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Vinteren/Vinderen 1952

Olje på plate
55x46
Signert nede på midten: Bendik Riis

Påtegnet nede t.v.: Vinteren (Vinderen?) 9-september 1952; 19 over C1.7 natt,-
Påtegnet nede t.h.: fine Pris: Kr. 314.-
Påtegnet på baksiden av platen: "Denmark Höstudstilling "Den Frie" 1952".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 200 EUR 2 800–3 800

Tilslag NOK 25 000