Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap
Olje på plate
27x22
Signert nede på midten: Bendik Riis
Proveniens:
Tilhører Sverre Engebretsen
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 100–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på plate
27x22
Tilhører Sverre Engebretsen
Vurdering