Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1972

Olje på lerret
67,5x86
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -72

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 14 500