Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1972
Olje på lerret
67,5x86
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -72
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 14 500
Olje på lerret
67,5x86
Vurdering