Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Rumohr, Knut (1916-2002)
Flammer 1961

Fargetresnitt
Lysmål: 42x52
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61

Nummerert nede t.v.: 41/100. Fremmerlid 222.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 1 500