Rumohr, Knut(1916-2002)
Flammer 1961
Fargetresnitt
Lysmål: 42x52
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61
Nummerert nede t.v.: 41/100. Fremmerlid 222.
Vurdering
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 500
Fargetresnitt
Lysmål: 42x52
Vurdering