Riis, Bendik(1911-1988)
Kunstnere ved stranden 1951
Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 17x28
Signert nede på midten: Bendik Riis
Datert nede t.v.: 31-8-1951
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000