Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Kunstnere ved stranden 1951

Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 17x28
Signert nede på midten: Bendik Riis

Datert nede t.v.: 31-8-1951

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–1 000 EUR 700–800

Tilslag NOK 13 000