Riis, Bendik(1911-1988)
Roser og liljer 1950
Fargeblyant på papir
Arket: 38x30
Signert nede på midten: Bendik Riis
Datert nede t.h.: 4-8-1950.
Påtegnet med tittel oppe på midten.
Skrift på verso.
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 100–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000