Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1980
Serigrafi
Arket: 76x56
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -80.
Nummerert nede t.v.: 22/60. Uinnrammet.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 200