Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1994

Serigrafi
Arket: 56,5x75,5
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 94.

Uinnrammet.

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 200