Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Tandberg, Odd (1924-2017)
Komposisjon 1994

Serigrafi
Arket: 56,5x75,5
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 94.

Uinnrammet.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–300 EUR 200–300

Tilslag NOK 3 200