Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap 1943

Olje på lerret
18x25
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis-1943.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen litt forskjellig flere steder: "20 h. 10 sek."

Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000