Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Landskap 1943

Olje på lerret
18x25
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis-1943.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen litt forskjellig flere steder: "20 h. 10 sek."

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 500 EUR 500

Tilslag NOK 4 000