Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap 1945
Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 35x52,5
Signert og datert nede t.v.: Hr. Bendik Riis 1945
Proveniens:
Tilhører Svein Engebretsen.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 200