Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1979
Litografi
Lysmål: 66x44
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -79.
Nummerert nede t.v.: 93/200
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 800