Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1979

Litografi
Lysmål: 66x44
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -79.

Nummerert nede t.v.: 93/200

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 800