Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Litografi
Arket: 44x60 Motivet: 34x52
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 54/100.
Inger Sitter Grafikk - oeuvrekatalognummer 70 med tittel: Uten tittel. Fra 1975.
Hengslet i en passepartout, uinnrammet.

Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 300–500EUR 300–500

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 300