Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel

Litografi
Arket: 44x60 Motivet: 34x52
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 54/100.
Inger Sitter Grafikk - oeuvrekatalognummer 70 med tittel: Uten tittel. Fra 1975.
Hengslet i en passepartout, uinnrammet.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 300–500 EUR 300–500

Tilslag NOK 4 300