Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Tandberg, Odd (1924-2017)

Litografi med metallfolie
Lysmål: 70x56
Signert nede t.h.: Odd Tandberg.

Påtegnet nede t.v.: E.G.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 4 800