Riis, Bendik(1911-1988)
Kystlandskap
Olje på plate
24x19
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 100–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på plate
24x19
Vurdering