Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Kystlandskap

Olje på plate
24x19
Signert nede på midten: Bendik Riis

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 100–1 300 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 26 000