Riis, Bendik(1911-1988)
Valgjerd
Olje på plate
46x38
Usignert
Kunstnerens søster.
Vurdering
NOK 10 000USD 1 100EUR 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 18 500
Olje på plate
46x38
Usignert
Kunstnerens søster.
Vurdering
NOK 10 000USD 1 100EUR 900