Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Mannsportrett

Olje på plate
41x33
Usignert

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 200