Riis, Bendik(1911-1988)
Mannsportrett
Olje på plate
41x33
Usignert
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 200
Olje på plate
41x33
Usignert
Vurdering