Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Olav Rusti på Fløyfjellet i Bergen

Blandingsteknikk på skissepapir
Arket: 37x29
Signert og datert nede på arket: Bendik Riis 1951.- mai,-

Påtegnet med tittel oppe t.h.: Olav Rusti på Flöifjellet
Påtegnet oppe t.v.: Nationalgalleriet.
Skrift på verso.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 300–1 600 EUR 1 100–1 400

Tilslag NOK 5 000