Riis, Bendik(1911-1988)
Olav Rusti på Fløyfjellet i Bergen
Blandingsteknikk på skissepapir
Arket: 37x29
Signert og datert nede på arket: Bendik Riis 1951.- mai,-
Påtegnet med tittel oppe t.h.: Olav Rusti på Flöifjellet
Påtegnet oppe t.v.: Nationalgalleriet.
Skrift på verso.
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 100–1 400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000