Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Gylden aftensol i Skove 1950

Pastell på papir
20,5x28
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Påtegnet med tittel og datert nede t.v.: 17. mars 1950 også påtegnet nede t.h.: Kr. 100.
Skrift på verso.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 6 400