Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Gylden aftensol i Skove 1950

Pastell på papir
20,5x28
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Påtegnet med tittel og datert nede t.v.: 17. mars 1950 også påtegnet nede t.h.: Kr. 100.
Skrift på verso.

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 6 400