Appel, Karel(1921-2006)
Fargelitografi
Lysmål: 79x58
Signert nede t.h.: Appel
Påtegnet nede t.v.: E.A
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 6 400
Fargelitografi
Lysmål: 79x58
Signert nede t.h.: Appel
Påtegnet nede t.v.: E.A
Vurdering