Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1976
Fargelitografi trykket på gult papir
Lysmål: 73x102
Signert og datert nede t.h.: Appel 76
Nummerert nede t.v.: 90/100
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 100–1 600EUR 900–1 400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000