Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1976

Fargelitografi
Arket: 75x54 Lysmål: 73x53
Signert og datert nede t.h.: Appel 76

Nummerert nede t.v.: 57/100.
Fra mappen "Pour Jorn".

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000