Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Appel, Karel (1921-2006)
Komposisjon 1976

Fargelitografi
Arket: 75x54 Lysmål: 73x53
Signert og datert nede t.h.: Appel 76

Nummerert nede t.v.: 57/100.
Fra mappen "Pour Jorn".

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 3 000