Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Appel, Karel (1921-2006)

Fargelitografi
Lysmål: 72,5x54
Signert nede t.h.: Appel

Nummerert nede t.v.: 33/110

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 3 000