Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Miró, Joan (1893-1983)
Terres de grand feu

Fargelitografi
Lysmål: 42,5x58
Signert nede t.h.: Miró.

Nummerert nede t.v.: 5/100.
Fra 1960.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 300–1 600 EUR 1 100–1 400

Tilslag NOK 11 100