Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Miró, Joan(1893-1983)
Terres de grand feu

Fargelitografi
Lysmål: 42,5x58
Signert nede t.h.: Miró.

Nummerert nede t.v.: 5/100.
Fra 1960.

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 100–1 400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 11 100