Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Léger, Fernand(1881-1955)
French Can Can

Fargelitografi
Lysmål: 52x39
Signert i platen nede t.h.: F. Léger

Nummerert nede t.v.: 91/180. Etter Fernand Léger.

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000