Léger, Fernand(1881-1955)
French Can Can
Fargelitografi
Lysmål: 52x39
Signert i platen nede t.h.: F. Léger
Nummerert nede t.v.: 91/180. Etter Fernand Léger.
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000