Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Léger, Fernand (1881-1955)
French Can Can

Fargelitografi
Lysmål: 52x39
Signert i platen nede t.h.: F. Léger

Nummerert nede t.v.: 91/180. Etter Fernand Léger.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–1 000 EUR 700–800

Tilslag NOK 3 000