Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Estève, Maurice(1904-2001)
Komposisjon 1990

Fargelitografi
Arket: 79,5x60 Lysmål: 72,5x58
Signert og datert i stenen nede t.v.: Estève 87
Signert nede t.h.: Estève

Påtegnet i stenen nede t.h.: Litho Pons
Nummerert nede t.v.: 24/60.
Stemplet på baksiden av arket: "Tirage avant la lettre de l'affiche lithographique editée à l'occasion de l'exposition Estève á la Galerie Louis Carré & Cie, du 25 octobre au 8 décembre 1990."

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000