Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Fargelitografi
Lysmål: 118x87,5
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk
Inger Sitter Grafikk - oeuvrekatalognummer 287 med tittel: Uten tittel. Fra 2013.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500