Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Vår i Telemark
Litografi
35x77
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-
Nummerert nede t.v.: 198/290
Påtegnet nede t.v.: Originallitografi, samt påtegnet med tittel: "Vår i Telemark"
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 700–1 000EUR 700–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000