Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Vår i Telemark

Litografi
35x77
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-

Nummerert nede t.v.: 198/290
Påtegnet nede t.v.: Originallitografi, samt påtegnet med tittel: "Vår i Telemark"

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 700–1 000 EUR 700–800

Tilslag NOK 10 000