Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Savn II 1989
Litografi
43x58
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-
Påtegnet med teknikk, tittel og datering nede t.v.: Prövetrykk P.E. ("mor og sönn") lito -89
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 100–1 600EUR 900–1 400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 400