Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Savn II 1989

Litografi
43x58
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-

Påtegnet med teknikk, tittel og datering nede t.v.: Prövetrykk P.E. ("mor og sönn") lito -89

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 100–1 600 EUR 900–1 400

Tilslag NOK 5 400