Winge, Sigurd(1909-1970)
Naken I 1954
Radering
40,5x54,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -54
Påtegnet nede t.v.: Eget trykk
Påtegnet med dedikasjon nede på midten: "Til Nurven (?)".
Askeland, Galleri KB nr. 38.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 100