Winge, Sigurd(1909-1970)
Underveis 1954
Radering
29x49
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -54
Påtegnet nede t.v.: Eget trykk
Askeland, Galleri KB nr. 37.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 100