Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Winge, Sigurd (1909-1970)
Naken II 1956

Radering
41x54,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -56

Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste
Påtegnet med dedikasjon nede på midten: Til William
Askeland, Galleri KB nr. 41.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 4 100