Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Winge, Sigurd (1909-1970)
Varder 1961

Fargelitogafi
Arket: 56x63 Motivet: 47,5x57
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 61

Nummerert nede t.v.: 203/260

Askeland, Galleri KB nr. 61.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 2 996