Winge, Sigurd(1909-1970)
Varder 1961
Fargelitogafi
Arket: 56x63 Motivet: 47,5x57
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 61
Nummerert nede t.v.: 203/260
Askeland, Galleri KB nr. 61.
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 996