Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Winge, Sigurd (1909-1970)
Kyrkja 1952

Radering
49x29
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -52

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Eget trykk nr. 5/25
Askeland, Galleri KB nr. 33.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000 USD 400 EUR 400

Tilslag NOK 3 700