Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Kyrkja 1952

Radering
49x29
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -52

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Eget trykk nr. 5/25
Askeland, Galleri KB nr. 33.

Vurdering
NOK 4 000USD 400EUR 400

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 700