Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Varder 1948

Radering, lysmål
30x47
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge - 48

Påtegnet nede t.v.: Eget trykk
Påtegnet med dedikasjon nede på midten.
Askeland, Galleri KB nr. 26.

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 1 850