Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Winge, Sigurd (1909-1970)
Morgen (Underet) 1957

Radering
40x57
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -57

Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste
Askeland, Galleri KB nr. 45.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 7 000