Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kihle, Harald (1905-1997)
Presteskyss 1977

Litografi
36x45,5
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1977, samt påtegnet: "lito."

Nummerert nede t.v.: 3/150
Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 400–600 EUR 400–600

Tilslag NOK 3 200