Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Myllarguten 1976-77

Litografi
43x39
Signert, datert samt påtegnet nede t.h.: Harald Kihle 1976-77 -lito.

Nummerert nede t.v.: 4/113
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 300